0fe69a5161d53c71d99c9a2beda1a0a3 HaberHaberler.Net – Güncel Haber, Son Dakika Haberleri – Güncel Haberler, Magazin Haberleri, Spor Haberleri Genel 21 Eylül Cumartesi 2013 Sinan Serter’in olay fotoğraflarına çarpıcı yorum!… «

Sinan Serter’in olay fotoğraflarına çarpıcı yorum!…

sinan serterin olay fotograflarina carpici yorum Sinan Serterin olay fotoğraflarına çarpıcı yorum!...

‘Boşanma arifesinde Özlem’in de eline koz verdi. Çünkü o bugüne kadar hiçbir şey yapmadığı gibi hakkında da en ufak bir olumsuz haber çıkmadı.’

EŞİNİN ELİNE BÜYÜK KOZ VERDİ

Özlem Yıldız’la boşanma kararı alan Sinan Serter, Nişantaşı’nda bir kız arkadaşıyla yemek yedikten sonra Albüm adlı gece kulübüne geçti. İkili, gecenin sonunda mekândan aynı otomobille ayrıldı. Arka koltuğa oturan Serter, görüntülendiğini fark edince gizlenmeye çalıştı. Özlem Yıldız ise bu olayın ertesi gecesinde kız arkadaşlarıyla felekten bir gece çaldı.

Henüz boşanma gerçekleşmeden Sinan Serter, bekâr hayatı yaşamaya başladı. Özlem Yıldız’ın bu olayı duyup üzüldüğü, aldırmıyor görünmek için de ertesi akşam arkadaşlarıyla eğlenmeye gittiği iddia ediliyor. Yıldız’ın içten içe barışma umudu mu vardı?

Özlem Yıldız’ın barışmak istediğini düşünmüyorum, bence zaten bu evliliği o bitirdi. Özlem arkadaşlarıyla daha çok vakit geçirmeye başladı. Sinan Serter de bunu fırsat bildi herhalde, kendini dışarıya attı. Belki de o gece hiçbir şey yaşanmadı ama arabada saklanmaya çalıştığı için olayları bu noktaya getirdi. İnsanlar kendi kendilerini ele veriyorlar. Hiçbir şey yokmuş gibi hareket etse kimsenin umurunda olmaz. Gizlenmek için arabanın içinde şekilden şekle girdiğine göre demek ki Sinan Serter o gece bir şey yaptı. Boşanma arifesinde Özlem’in de eline koz verdi.
Çünkü o bugüne kadar hiçbir şey yapmadığı gibi hakkında da en ufak bir olumsuz haber çıkmadı. Bakalım bu görüntü boşanma davasında Sinan Serter’e neye mal olacak.

SİNAN ÖZEDİNCİK / SABAH İNTERNET SİTESİ
21 Eylül Cumartesi 2013  ~ Genel

SOSYAL ETİKETLER

VIDEOLAR


Genel    Kategorisindeki Diğer Haberler

POPÜLER ARAMALAR